5 zwycięstw, 1 remis i 1 porażka w lidze oldboyów

Udanie rozpoczęły rewanżową rundę nasze zespoły w Il. Metropolitan A.H. Soccer League. Na starcie zanotowaliśmy 5 wygranych; przegrała jedynie Cracovia over-40, a w tej samej Dywizji  Podhale zremisowało.

BŁYSKAWICA NORTH – HIGHLANDERS 6-3 (1-2)
Bramki: Jan Kołodziej 2, Roman Witecki, Maros Havran, Paweł Darski, Marcin Ułomek
Grając w dziesiątkę, bez szeregu podstawowych zawodników, Błyskawica pewne pokonała Highlanders. Z powodu kontuzji nie mogli wystąpić Rafał Ruta, Janusz Chmielewski i Zbyszek Nemczyk; zabrakło bramkarza  Macieja Patriarchy oraz mającego obowiązki sędziowskie  Andrzeja Kłody. W tej sytuacji – pomimo iz przeciwnik był słaby – to niewątpliwy sukces.

UNITED SERBS – AAC EAGLES  2-3 (1-1)
Bramki: Piotr Leszczyk z rzutu karnego, Tomasz Wrotoń, Darek Baczewski.
Bardzo dobry występ zespołu Eagles, zwycięstwo zasłużone, mogło wypaść w bardziej okazałych rozmiarach.
Ozdobą spotkania była bramka Tomka Wrotonia strzałem z ponad 20 metrów.

SZYMANSKI – SOCKERS 2-0 (1-0)
Bramki: Piotr Stangret, Jacek Hickiewicz
Zasłużona wygrana Szymańskiego , w którego szeregi powrócił po przerwie spowodowanej kontuzją Piotr Kamysz. Bardzo dobra gra  defensywy z bramkarzem Januszem Bosowskim i Piotrem Kamyszem na czele.

EAGLES – WINGS 9-3
Bramki: Andrzej Postałowski 2, Darek Dyląg 3, Darek Tyszka 2 ,Jerzy Kociołek
Bardzo dobry występ napastników, którzy wykorzystali chyba wszystko co było do wykorzystania i w efekcie wysoka wygrana.

UNITED SERBS – PODHALE 5-5 (4-1)
Bramki:Paweł Koziołek 3, Tomek Grela i Jerzy Woźniak z rzutu karnego
Bez siedmiu podstawowych zawodników i w dodatku początek meczu w dziesiątkę przyczyniły się do tego, iż po pierwszej połowie Podhale przegrywało trzema bramkami.  W tym okresie sporo błędów  zanotowano w obronie.
Po zmianie stron sytuacja się odwróciła – Podhale zdobyło cztery kolejne bramki i objęło prowadzenie 5-4. Niestety na 2 minuty przed końcowym gwizdkiem rywale z kontry wyrównali  i w ten sposób doszło do podziału punktów.

GREEN-WHITE – CRACOVIA  2-0 (1-0)
Cracovia miała tylko jednego zawodnika na zmianę, zabrakło m. in.  etatowego strzelca Jurka Motolko. W efekcie – zasłużona porażka.

CALISIA – LITHS  3-0 (2-0)
Bramki: Radek Wawrzyniak 2, Artur Bańkowski
Nieco lepszym zespołem była Calisia, mająca trzech zawodników na zmianę (rywale tylko jednego) i dlatego jej wygrana jest zasłużona.