Zwycięstwo po walce…

Mimo, ze wygrywamy każdą z tercji w tym spotkaniu, zwycięstwo nie przyszło łatwo. Przeciwnik grający bardzo mądrze, szybko, na granicy faulu, wykorzystujący nasze każde potkniecie, sprawia nam nie lada problem. Innym problem jest nasza jakość w wykończeniu sytuacji podbramkowych. Wynik spotkania otwiera już w pierwszej minucie Jurek Boroń, ktory zdobywa w tej tercji jeszcze jedna bramkę. Przeciwnik odpowiada jedną bramką i tercja kończy się naszym zwycięstwem 2-1. W drugiej tercji – gdy wydawało się, ze zakonczy się bezbramkowym remisem – ponownie Jurek Boroń w samej końcówce zdobywa swoją trzecią bramkę i wyprowadza nas na prowadzenie 3-1.
Trzecia tercja to kontaktowa bramka naszego przeciwnika na 3-2 i zaczyna sie nerwówka. Sypią się kary dla naszych zawodników, ale na wysokości zadania staje bramkarz Marcin Życki. Przetrzymujemy ten trudny okres i duet Boroń – Kalata (a dokładnie ten drugi) zdobywa kolejne dwie bramki, Bogdan Kalata dorzuca dwa trafienia i wygrywamy ten bardzo trudny pojedynek 5-2.

MVP tego spotkania (trzech wyróżnionych zawodników):
Jurek BOROŃ – hat trick naszego skrzydłowego; mamy nadzieje, że będzie to już jego norma;
Bogdan KALATA – dwie bramki naszego obrońcy;
Marcin ŻYCKI – dobra postawa naszego bramkarza, który nie zawinił przy żadnej ze straconych bramek;

HANDYMEN – Gut Check 5-2 (2-1, 1-0, 2-1)
Bramki: Jurek Boron 3, Bogdan Kalata 2