Zwycięstwo na Święta

Tuż przed Świętami rozegraliśmy ostatni mecz 2022 r. – relacjonuje menager Piotr Jeleń. –   Spotkaliśmy się z drużyną Steelhead, pokonując ją 4 -1. Zagraliśmy bardzo mądrze taktycznie – bez błędów i bez strat krążka, a bramki zdobyliśmy po składnych akcji całej piątki.
Pierwszą tercję wygraliśmy tylko 1-0, w strzałach na bramkę 21-3! Przy bardzo dobrej postawie bramkarza drużyny przeciwnej .
W drugiej tercji przełamaliśmy obronę i bramkarza przeciwnika, dopisując na nasze konto dalsze 2 bramki.
W trzeciej zdobyliśmy tylko kedną bramkę i takim oto rezultatem 4-1 zakończyliśmy bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. W cały meczu oddaliśmy aż 48 strzałów przy 9 przeciwnika.
MPV meczu ( nagroda przyznana przez Pawła Bartusiaka) powędrowała do Pawła Radzkiego.
W imieniu zespołu kierujemy podziękowania Pawłowi Bartusiakowi za upominki świąteczne dla zawodników

HANDYMEN – STEELHEAD 4-1
Bramki: Pawel Radzki 2, Rafal Kulesz, Krzysztof Szorc