Zwycięski powrót Michała Wolskiego

W sobotę 10 i w niedzielę 11 września odbył się turnieju tenisa stołowego Tenenbaum Law Group Open 2022. Głównym sponsorem turnieju była kancelaria adwokacka Tenenbaum Law Group. Zawody zostały przeprowadzone w Experior Table Tennis Club w Addison. IMG_8994-2(1)
Kategoria srednio-zaawansowana – od lewej: Tim Zhao, Eric To, Nathan To, Andrzej Pszczolinski

W sobotę do rywalizacji przystąpili zawodnicy z kategorii średnio-zaawansowanej. Na starcie stanęło 25 zawodników. Na najwyższym stopniu podium stanął Nathan To, który w finałowym meczu wygrał z Erickiem To. W meczu o trzecie miejsce Andrzej Pszczolinski pokonał Tim Zhao.

IMG_8997(1)Kategoria zaawansowana – od lewej : Amina Batkhuyag, Sun Sook Kim, Michal Wolski, Igor Falchuk

W niedzielne popołudnie rywalizowali zawodnicy z kategorii zaawansowanej.W tej kategorii zwyciężył Michał Wolski. Wygrał on w finale z Sun Soon Kim 3-1. To był pierwszy start Michała Wolskiego  w tym roku w poolonijnych turniejach.Trzecie miejsce zdobył Igor Falchuk , a czwarte miejsce przypadło w udziale  Aminie Batkhuyag.Warto tutaj zauważyć, że do polonijnych turniejów coraz chętniej zgłaszają się zawodnicy z Azji, którzy doceniają poziom naszych rozgrywek. Turnieje stopniowo się rozwijają i mają już swoja renomę w środowisku amerykańskich pingpongistów, z czego bardzo się cieszymy.

IMG_5503(1) Sponsor turnieju Slava Tenenbaum i organizator Wojciech Wolski

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w turnieju. Słowa podziękowania należą się sponsorom tego turnieju kancelarii adwokackiej Tenenbaum Law Group pana Slavy Tenenbaum oraz firmie PolDoor pana Sławoja Ostowskiego.