Z piłkarskich aren…

•    Pierwszy oo zdobyciu tytułu wicemistrza USA występ piłkarzy Eagles over-30  w Premier Soccer League zakończył ie ich pewnym sukcesem. W 70 min sędzia przerwał spotkanie, po tym gdy Piotr Leszczyk został przez Rumunów uderzony z tyłu i zanosiło się na bójkę. Jak powiedział sędzia, powinien ukarać trzech  zawodników National i jednego z Eagles czerwonymi kartkami, ale wolał nie ryzykować dalszych zajść i  zdecydował się zakończyć mecz przed czasem.
Wynik zapewne zostanie utrzymany.

FC NATIONAL – EAGLES  1-5 (0-3)
Bramki: Marcin Szmuc 2, Marek Simson. Łukasz Mikołajczak, Łukasz Pieniążek

•    HORSEBOX UNITED – WISŁA, przełożony

•    W zaległym spotkaniu over-40 ligi oldboyów Metro Eagles przegrał z United Serbs, pomimo iż do przerwy prowadził 2-0. Eagles miał tylko 11. zawodników, nikogo na zmiany. Nic więc dziwnego  że po przerwie zabrakło sił. Na dodatek, do połączonego zespołu United Serbs i Schwaben dojechało na drugą połowę pięciu dalszych zawodników.
EAGLES – UNITES SERBS 3-4 (2-0)