Wygrane Victorii i Royal/Cracovii

Ze zmiennym szczęściem grały polonijne zespoły w lidze oldboyów Metro.  W over-40 Division przegrały Eagles i Wisła, natomiast w over-48 zanotowaliśmy dwa zwycięstwa – wygrały Royal/Cracovia i Victoria. Szczególnie pochwalić trzeba Victorię, która wygrała piąty mecz z rzędu.

CONNDECTION –  EAGLES  3-1 (0-0)
Bramka: Rafał Grela
Grać cały mecz w dziewiątkę, a  ostatnie 15 min – po czerwonej kartce Rafała Bułata – w ósemkę, w tak niepełnym liczbowo składzie nie sposób wygrać. Nie pierwszy to rok, kiedy pod koniec sezonu zespoły oldboyów Eagles mają problemy z składem. Jeśli drużynę over-30 można wytłumaczyć aż siedmioma kontuzjami, to nie wiadomo, dlaczego nie zgłaszają się na mecze zawodnicy zespołu over-40?

WISŁA – RAMS 2-3 (2-1)
Bramki: Marek Wiśniewski, Kazimierz Malinowski
Kolejna porażka Wisły, chyba na własne życzenie. Do przerwy wiślacy prowadzili 2-1, a  w tym czasie powinno być co najmniej 4-1 – tyle było niewykorzystanych okazji. . Na grząskim boisku po przerwie zabrakło sił, co rywale wykorzystali , zdobywając dwie bramki. Inna sprawa, że nie musiały one paść. Przy stanie 2-1 dla Wisły, po dośrodkowaniu przez rywali w pole karne, nieatakowany przez nikogo Wojtek Kalata wybił piłkę głową na róg, z którego Rams wyrównał.  Zwycięska bramka dla Rams padła w ostatnich minutach gry.

PROSPORT – CALISIA 0-3, walkower dla Calisii

Over-48 Division

YOUTHS – ROYAL/CRACOVIA 1-3 (0-0)
Bramki: Jarek Ptak, Grzegorz Paluszek, Ryszard Pawula
Trudny mecz waweli, a  rozstrzygnięcie nastąpiło  dopiero  w końcówce. Nieo-czekiwanie po jednej  z kontr Youths zdobyli w 58 min prowadzenie.  Wcześniej Roya/Cracovia miał kilka okazji, ale nie potrafił ich wykorzystać.  Dopiero w 78 min Jarek Ptak (z zespołu over-60) doprowadził do wyrównania, a  w końcówce padły dwie dalsze bramki, zdobyte przez Grzegorza Paluszka i Ryszarda Pawulę.

201910209515244495157161747Rozpacz bramkarz Youths po zdobyciu przez Royal/Cracovie wyrownyjacej na 1-1 bramki

Screenshot9520191020-191607Druga bramka dla Royal/Cracovii    Zdjęcia – Marek Krawczyk

VICTORIA – WINGS  3-0 (0-0)
Bramki: Paweł Łukasiński, Marcin Więcław, Leo Isvoldi
Kolejny bardzo dobry mecz Victorii, która zanotowała piąte pod rząd zwycięstwo.
Victoria drugą połowę  sezonu ma bardzo dobrą i ma szanse na  czwarte,   może i trzecie miejsce na koniec sezonu.

201910209519560395157161937Tak padła druga bramka dla Victorii     Foto – Marek Krawczyk

201910209519552595157161974Jeszcze jeden obrazek z meczu Victorii z Wings   Foto – Marek Krawczyk