Wygrane naszych zespołów w over-30 Division Red

Nie najlepiej dotychczas wiodło się naszym zespołom w over-30 Division Premier Soccer League. Zajmowały bowiem dalsze miejsca w tabeli. Najwyżej na siódmej pozycji byłą Wisła. Być może awansuje, bowiem zanotowała w sobotę wygrała z Chicago Celtics. Ostatnie miejsce opuści Iglooopol, który także zwyciężył. Nie doszło do skutku spotkanie Tarnovii z International S.C. Tarnovia ma tylko trzy mecze rozegrane i zanotowała w nich trzy remisy. Nadal nie ma decyzji w sprawie przerwanego meczu Tarnovii z FC Balkan. Przypomnijmy iż przy stanie 2-1 dla Balcan, sędzia podyktował przeciwko Bułgarom rzut karmy. Ci nie godząc się z tą decyzją, czynnie znieważyli arbitra który na 20 min, który na 20 min przed kocem zakończył spotkanke. Czy będzie walkower dla Tarnovii? W Major DIvision nie powiodło się Błyskawicy. Spotkanie z Bosnią United zaczęła w dziesiątkę, później dojechał jeszcze jeden zawodnik. W dodatku skład nie był najsilniejszy. Pomimo porażki Błyskawica utrzymała na razie pierwsze miejsce, ale może je stracić, jeśli Thunder SC wygra zaległe spotkanie.

Oto wyniki

W Major DIvision nie powiodło się Błyskawicy. Spotkanie z Bosnią United zaczęła w dziesiątkę, później dojechał jeszcze jeden zawodnik. W dodatku skład nie był najsilniejszy. Pomimo porażki Błyskawica utrzymała na razie pierwsze miejsce, ale może je stracić, jeśli Thunder SC wygra zaległe spotkanie.
Oto wyniki

ARLINGTON ACES LIGHTNING (BŁYSKAWICA) – BOSNKIA UNITED 0-2 (0-1)
W niepełnym m składzie, Błyskawica zagrała słabo, Na dodatek niektórzy nie dojechali, bowiem w ostatniej chwili
zmienioon miejsce spotkania.

CHICAGO CELTIC – WISŁA 1-3 (0-2)
Bramki: Andrzej Kasprzyński, Bernard Burda
Pewne zwycięstwo Wisły, która mogła wygrać w wyższych rozmiarach – miała na koncie m. in. dwa słupki I poprzeczkę.
ST. CHARLES CELTICS RED – IGLOOPOL 2-5 (2-1)
Bramki: Marek Demczuk 3, Łukasz Banaszkiewicz, Wojtek Wojdyło
Nareszcie wygrana Igloopolu. W pełni zasłużone zwycięstwo Igloopolu. Już pierwszej połowie miał więcej okazji ,ale ywale dwukrotnie skontrowali., Po zmianie stron przewaga Igloopolu bardzo wyraźna.