Wygrane Eagles i Royal/Cracovii

Dwa zwycięstwa zanotowały nasze zespoły w lidze oldboyów Metro. W over-40 Division Eagles  rozgromił Reppublikę Srpską. Nieznacznej porażki doznali  piłkarze Wisły i Victorii. Ci ostatni dzielnie walczyli z najsilniejszym zespołem dywizji – Connection.

EAGLES – FK REPUBLIKA SRPSKA 7-1 (3-0)
Bramki: Paweł Dziwisz 3, Andrzej Gąsienica 2, Rafał Grekla, Boigdan Zu-rowsi
Mecz do jednej bramki. Serbowie nie stworzyli zagrożenia dla Eagles

UNITED SERBS – WISŁA 4-3
Bramki: Marek Wiśniewski, Bernard  Burda.  Robert Kowalwski

Over-48 Division
INTERNATIONAL – ROYAL/CRACOVIA 2-4 (1-2)
Bramki: Ryszard Pawula,  Oscar Ortiz, Arek Wałęga, Jurek Motolko
Mecz zaczął się niepomyślnie dla Royal/Cracovii, bowiem po bardzo ładnym uddrzeniu w „okienko” International objął prowadzenie. Ale w 10 minut później Ryszard Pawula wyrównał, a jeszcze przed przerwą Oscar Ortiz podwyższył na  2-1. Kiedy padła trzecia bramka i  nasz zespól prowadził  3-1 wydawało się, że wszystko już jest  jasne. Ale Interational zdobył kontaktowe trafienie i zrobiło się trochę nerwowo. Dopiero w końcówce Jurek Motolko zdobył czwartą bramkę i przesądził o zasłużonej wygranej Roya//Cracovii.

VICTORIA – CONNECTION  3-4 (2-1)
Bramki: Hector Guorola 2, samobójcza
Bardzo dobrze spisali się piłkarze Victorii w pojedynku z najsilniejszym zespołem em tej dywizji. Niestety, nie mieli nikogo na zmiany, grali „gołą” jedenastką i to przesądziło. Tym niemniej pokazali hart ducha i należą im się duże brawa