Wygrane Błyskawicy i Tarnovii

Był to udany weekend dla naszych zespołów, występujących w Premier Soccer League – wygrały oba: Błyskawica w First Division i Tarnovia w over-30 Division Red.

First Duivision

BŁYSKAWICA – SHOGUN WIND 2-1 (0-1)
Bramki: Tomek Woźniak, Andrew Steve
Cały czas przewaga Błyskawicy, ale do przerwy jedyna bramkę uzyskali rywale. Zaraz po zmiane stron przepięknym strzałem z 25 m popisał się Tomek Woźniak, a wkrótce drugą bramkę uzyskał Andrew Steve.
Sytuacji na dalsze bramki było więcej, co najmniej 4-5, brak jednak w składzie Błyskawicy zawodnika, który potrafi wykończyć akcje.
Kolejne  zwycięstwo – chociaż tym razem nad słabszym rywalem.
Za tydzień bardzo ważny pojedynek z Arlington Aces (White), zespołem który jako jedyny w tym sezonie pokonał nasz zespół.  Arlington Aces ma wprawdzie aż 8 pkt straty do prowadzącej w tabeli Błyskawicy , ale dwa mecze mniej rozegrane.

Over-30 Division Red

TARNOVIA – CHICAGO CELTICS 5-2 (1-2)
Bramki: Marcin Szara 2, Robert Pudełko, Sławek Strzesak, Daniel Szeliga.
Pewne zwycięstwo zespołu Rafała Zielińskiego, chociaż do przerwy Tarnovia przegrywała.
Tarnovia aktualnie na czwartym miejscu w tabeli ze sporą stratą  13 pkt do lidera Bulgaria FC  i 10 pkt straty do Balcan, ale ma dwa mecze mniej rozegrane od tych drużyn.