Wygrane Błyskawicy i Champions

W Premier Soccer League rozpoczął się Puchar Ligi, Na początek spotkana grupowe, w których wygrały – Arlington Aces Lightning (Błyskawica) w Major Division i Champions w over-40 Divison Green; przegrała  Tarnovia w over-30 Division Red.

Major Duvision
ARLINGTON ACES LIGTHNING –  ZD ZACATEPEC 4-1 (2-0)
Bramki: Phil Eddy 2, Steve Radziszewski, Kuba Miśkowiec
Duża przewaga Błyskawicy w pojedynku z meksykańskim Zacatapec. Cały czas mecz przebiegał pod kontrolą Błyskawicy.  Rywale honorową bramkę zdobyli dopiero w 88 min, ale minutę późnidej  było już 4-1.
Bardzo dobra gra Tomka Wożniaka w obronie i Phila Eddy’ego w pomocy.

Over-30 Division Red
TARNOVIA – BALCAN FC 1-3 (1-0)
Bramka: Daniel Szeliga
Do przerwy bardzo dobra gra Tarnovii, świetny występ Darka Lewandowskiego na stoperze .Po przerwie było już znacznie gorzej.

Over-40 Division Green
CHAMPIONS FC – VILAINS 3-0 (1-0)
Bramki:  Robert Pudełko 2 Sławek Strzesak
Bez pięciu kontuzjowanych zawodników nie było łatwo. Na szczęście wspomógł zespół Robert Pudełko, który zresztą rozegrał wcześniej kilka spotkań w Champions. Tuż przed przerwa zdobył pierwsza bramkę, co uspokoiło kolegów i i po przerwie Champions wszedł w swój rytm.
Kolejny mecz w Pucharze Ligi – z St. Charles Green.