Wygrana Wisły ze Stalą Sanok

W kolejnym swoim występie podczas pobytu w Polsce piłkarze Wisły Chicago pokonali Stal Sanok 4-1, rewan-żując się za porażkę z tym zespołem w finale niedzielnego turnieju.,
.Oto szczegóły meczu, nadesłane nam przez Adama Lulka

Pierwsza połowa meczu stała na wyrównanym pozio-mie. Prowadzony w szybkim tempie mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych .  Już w 10 min. po składnej akcji prowadzenie dla naszej Wisełki uzyskał Marco Alvarez. Jednak po pięciu minutach było już 1-1.Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa .
W drugiej połowie przewagę zaczęła uzyskiwać Wisła Chicago, co przełożyło się na bramki . Na 2-1  podwyż-szył Konrad Malinowski ,a następne dwie  bramki strzelił Alexander Lulek , ustalając wynik meczu na 4-1.
Wisła za bardzo dobrą grę odebrała  wiele pochwał ze strony gospodarzy, a także od byłego znakomitego za-wodnika Stali Mielec Witolda Karasia, który również był obserwatorem tego spotkania.
W czwartek przed nami  pojedynek ze Stalą Rzeszów .
Podkreślamy jeszcze raz wspaniałe przyjęcie przez go-spodarzy i przesyłamy pozdrowienia dla calej sportowej Polonii w Chicago.
Adam Lulek, Józef Karkut i Zygmunt Prudzienica.