Wygrana Eagles, remis Podhala

Piłkarze Eagles pewnie pokonali Green-White w Major Division MSL, ale ich sytuacja w tabeli nie uległa zmianie – wygrał bowiem lider United Serbs, podobnie komplet punktów zdobył inny zespół czołówki – Schwaben.
Natomiast Podhale w First Division tylko zremisowało  z Moravą, ale ne straciło jeszcze szans na tytuł mistrza jesieni. Ma jeszcze dwa zaległe spotkania, za tydzień jednak pauzuje
Oto wyniki i aktualne tabele

EAGLES – GREEN-WHITE 4-1 (101)
Bramki: Kuba Piotrowski, Dawid Otachel, Rafał Popko, Marcin Simson
Pewne zwycięstwo Eagles. Ciekawe, że do przerwy – grając z silnym wiatrem, Eagles wypadł gorzej niż po przerwie, kiedy musiał grać pod wiatr.  Aż cztery bramki w tym meczu padły pomiędzy 41 a 49 min gry. Zaczął ten serial Kuba Piotrowski (podanie od Kamila Szczepańskiego) w 41 min; w 44 min dość przypadkowo padła wyrównująca bramka; w 46 min po centrze Piotrowskiego, Dawid Otachel podwyższył na 2-1;  w trzy minuty później po celnym uderzeniu z głowy Rafał Popko było już 3-1. Wynik przypieczętował w 75 min Marcin Smson,
W pozostałych spotkaniach:
Connections – Sockers 3-4; Schwaben – Vikings 33-0; Zrinski – Inernatonall 4-0; Belgrade – United Serbs 0-3

PODHALE – MORAVA 0-0
Bez bramki w Burbank, chociaż szanse były – dwukrotnie sam na sam z bramkarzem znalazł se  Artur Trachała. Dobry mecz Michała Walaszka i bardzo dobry występ bramkarza Andzreja Palichleba.
Serbska – Wings 1-3; Lions – Kickers 1-1
1.Lions        7    14    16-8
2.Podhale        6    13    11-7
3.Wingrs        7    12    14-12
4.Morava        6    11    14-8
5.Kickers        7    11    13-11
6.Liths        6    3    9-12
7.Serbska        7    0    8-22