Wygrały tylko zespoły w over-48 Division

W Il. Metropolitan A. H. Soccer League  wygrały tylko nasze zespoły w najstarszej, over-48 Division  – Roya/Cracovia i Victoria . Oba mają już zapewniony udział w jesiennych play off.  Poważne braki kadrowe widać w Chciago Force i Cracovii over40, co oczywiście odbija się na wynikach. Kilka spotkań zostało przełożonych
CONNECTION – CHICAGO FORCE 5-0 (1-0)
Tylko dziewięciu zawodników Force stawiło się na to  spotkanie, stąd końcowy wynik był z góry przesądzony.
– Bak nam zawodników i to jest nasza największa bolączka – przyznał Ry-szard Surdel. – W dziewięciu potrafiliśmy wygrać tylko  Green-White, z in-nymi musimy przegrywać.
W najbliższy wtorek Chicago Force – jeszcze przed letnią przerwą – roze-gra zaległe spotkanie derbowe  z Eagles.

HELLENIC – EAGLES, przełożony

UNITED SERBS – CRACOVIA  6-0 (3-0)
Trwa fatalna passa Cracovii. Do meczu z Serbami zgłosiło się zaledwie ośmiu zawodników, a kiedy w drugiej połowie przy stanie 6-0 kontuzji do-znał Marek Tomczyk, spotkanie zostało przedwcześnie zakończone.

WISŁA – CONNECTION  1-6 (0-2)
Bramka: Roman Witecki
–    W zespole szpital, plaga kontuzji – mamy tyko 11. zawodników do grania – podsumował trener i  prezes klubu Ryszard Latawiec.

Liths – Calisia, przełożony

Over-48 Division
VICTORIA – WINGS 2-1 (2-1)
Bramki: Artur Jarosiński 2
Pewna wygrana Victorii, która już zapewniła sobie udział w jesiennych play off.

ROYAL/CRACOVIA – CONNECTION  5-2 (2-1)
Bramki: Jerzy Motolko 2, Peter Dumas, Osko Ortiz, Piotr Kosmala
Trudny przeciwnik mistrza, Connection prowadziło nawet 1-0, a okresami spotkanie było  wyrównane.