Wisłoka nadal na czele

W rozgrywkach Premier Soccer League of Chcigoland lider Wisłoka zanotowała kolejną wygraną, chociaż w nieznacznych rozmiarach, Licza się jednak zdobyte punkty , Nie powiodło się Czarnym Jasło, którzy nieoczekiwanie przegrali z  C1 United. Czarni chcieli przełożyć to spotkanie, bowiem dzień wcześniej rozegrali dwa mecze w finałach pucharu stanowego. Niestety rywal nie mógł zmienić daty. W polonijnych derbach Błyskawica pokonała Wisłę na jej obiekcie przy River Rdl. Wisłę poprowadził jej nowy trebner Daniel Kulawiak, ale pomimo niezłej gry, punktów nie wywalczyła.

Open

WISŁOKA – INERNATIONAL S.C. 2-1 (0-1)
Bramki; Ulises Pined, Dawid Zarębczan
Trudny mecz Wisłoki, ale zakończony zwycięstwem. Do przerwy International prowadził 1-0, ale później dwie bramki zdobyła Wisłoka 1-0. W końcówce było nerwowo, ale nasz zespól utrzymał zwycięski wynik do końca.
WISŁA – BŁYSKAWICA 0-2 (0-0)
Bramki: Hubert Szeląg, Deany Silva
Polonijne derby nie przyniosły niespodzianki. Wyżej notowana Błyskawica uporała się przy River Rd z Wisłą. Długo utrzymywał się wynik 1-0 i dopiero w doliczonym czasie padła druga bramka, która przesądziła o wygranej Błyskawicy. O porażce Wisły w dużej mierzę przesądziła fatalna dyspozycja strzelecka napastników Wisły. Zespół po  raz pierwszy poprowadzi nowy trener – Daniel Kulawiak, w niezbyt odleglej przeszłości zawodnik tego klubu.
W pierwszej połowi pojedynek  był dość wyrównany – powiedział Wojtek Woźniak z Błyskawicy –  Obie drużyny miały szansę Na strzelenie branki, ale do przerwy wynik remisowy 0:0. W drugiej połowie Błyskawica przejęła inicjatywę, czego efektem było dwie strzelone bramki.

CZARNI JASŁO –C1 UNITED 2-3
Bramki: Mariusz Waksmundzki, Dawid Skorupa
  Szkoda tego spotkania  – przyznał trener Maciej Orłowski; – Chcieliśmy je przełożyć, bo wczoraj graliśmy 2 spotkania w finałach pucharu stanowego. Niestety rywal nie mógł zmienić daty i trzeba było rozegrać ten mecz. Mimo zmęczenia i kontuzji, to my byliśmy lepsi. Błędy w ustawienui i w kryciu spowodowały nasza porażkę. Pozytywem tego meczu była przepiękna bramka Mariusza i strzał Davida Skorupy, po którym piłka wpadła do siatki.

Over-30 White
BŁYSKAWICA – RFC OASU 3-1 (1-0)
Bramki: Jacob  Shebona 2. Tomek Woźniak
Spotkanie lidera Błyskawicy z wicfelideremFC Oasu od początku do końca przebiegało pod kontrolą Błyskawicy.  Jej zwycięstwo jak najbardziej zasłużone.
POLONEZ – STING FC  4-3 (2-3)
Bramki: Marek Rejdak, Krzysztof Kulis,  Grzegorz Sykuł, Łukasz Borys
Zaczęło się nie najlepiej, bo po 30 minutach Polonez przegryzał 0-3. Na 1-1 wyrównał ładnym uderzeniem Marek Rejdak, ale do przerwy prowadzili rywale 3-2. W drugiej połowie Polonez zdobył dwie bramki, a tę zwycięską na 4-3 w 70 min. Łukasz Borys. Pomimo obustronnych prób, w końcówce nie zaszły już zmiany.
Over-40
EAGLES – TORINO  1-8  (0-2)
Bramka: Jacek Hickiewicz
Ponowne kłopoty kadrowe przyczyną klęski Eagles.Na mecz zgłosiło się tylko 11 zawodników,  nie można było dokonać jakiejkolwiek zmiany. Dopiero przy stanie 6-0 Jacek Hickiewicz zdobył honorową bramkę dla Eagles.