Wisłoka druga na mecie regularnego sezonu

Na zakończenie sezonu zasadniczego półzawodowej ligi United Premier Soccer League Midwest Central Division zespół Wisłoki Chicago zremisował na wyjeździe z najlepszą drużyną sezonu – Chicago . Wisłoka w rundzie zasadniczej nie przegrała żadnego spotkania i podobnie jak Chicago Nation pozostaje drużyną niepokonaną.
Za tydzień ruszają mecze play-off. Niewykluczone, że w finale ponownie spotkają się Chicago Nation – Wisłoka Chicago, ale póki co Wisłoka Chicago musi wygrać w najbliższą sobotę półfinał play-off.

CHICAGO NATION – WISŁOKA 1-1 (0-0)
Bramka: Anes Kadric z rzutu karnego
Oto relacja trenera Wojtka Piotrowskiego
– Dobry mecz, w którym grały dwie najlepsze drużyny dywizji, Spotkanie mogło się podobać, Obie drużyny stworzyły dogodne sytuacje, ale bramkarze obu stron byli dzisiaj w dobrej formie… Po pierwszej połowie było 0-0
W 70 minucie sędzia nie podyktował ewidentnego karnego dla nas po faulu na Tomku Pranicy… w 78 minucie sędzia w bocznym sektorze boiska odgwizduje faul, którego nie było i po pięknym strzale głową nie do obrony przegrywamy 0-1… Chłopaki – tak jak w całym sezonie – pokazują charakter i 2 minuty później stwarzamy sytuację.Teraz sędzia nie ma wyjścia I musi odgwizdać karnego dla nas… Na bramek zamienia go Anes Kadiric.
Już do końca meczu dominujemy i mamy jeszcze dwie bardzo dobre szanse aby wygrać. Niestety bo bardzo ładnej akcji Tomek trafia w słupek, a pare minut później Aaron strzela za słabo przy dobitce…
Kończymy sezon bez porażki 7 wygranych I 3 remisy, drugie miejsce w końcowej tabeli.