Wisłoka Chicago nadal w natarciu!

Beniaminek rozgrywek w Stawski Soccer League – Wisloka Debica nie zwalnia tempa. W niedzielę zanotowała trzecie zwycięstwo, a rozegrała dopiero pięć spotkań. Tym razem rozgromiła Szymańskego aż 7-0, Przypomnijmy iż wcześniej pokonała Hetmana i Dabrovię Ustroniankę. Wisoka otrzyma jeszcze punkty walkwoetrem za niedoszły do skutku skutku mecz pierwszej kolejki z Champions Chamions, a wię nie wykluczone, ze Wisłokę będzie można uznać za drużynę wiosny. Czekaja ją jeszcze mecze z Jagiellonią i Igloopolem. A więc szanse na kolejne punkty są!

Oto zdjecie Wisloki Chicago i przyjaciol z Blekitnych Ropczyce, którzy w lidze juz od paru lat nie występują,  ale licznie wspieraja Wisloke;)

Czzarni Jasło jeszcze nie świętują kolejnego tytułu, bowiem Polonez uporał się z Igloopolem i nadal lider ma tylko trzy punkty przewagi nad pPlonezem. Do trzeciego miejsca na mecie sezonu coraz bliżej ma Dabrovia Ustroninka.
Oto szczegóły i aktualna tabela

IGLOOPOL – POLONEZ 1-2 (0-0)
Bramki: Bartek Pankowski – Wojtek Kapuścik 2 (w tym jedna z rzutu karnego)
Iglopol prowadził do przerwy 1-0, a mógł w tym okresie strzelić dalsze bramki – szans nie wykorzystali Mateusz Barchan i Jarosław Pelc.Po przerwie Polonez zdołał wyrównać (zawodnicy Igloopolu sygnalizowali wcześniej zagranie ręką jednego z rywali), a wynik ustalił z rzutu karnego wojtek Kapuścik. Karny był bezdyskusyjny – Paweł Kozaka wychodził na pozycję sam na sam, minął stopera Adama Regułe, który próbując mu przeszkodzić, chwycił go za koszulkę.

HETMAN – JAGIELLONIA 1-1 (o0-0)
Bramki: Adam Wilczewsk – Krzysztof Pytel
Bramka Krzysztofa Pyta ozdobą spotkania. Pilka uderzona przez niego zza linii pola karnego w samo okienko, odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.Hetman do przerwy powinien prowadzić trzema bramkami, okazje mieli Tomasz Rysz, Marek Demczuk i Paweł Szawkało. Po przerwie lepsze wrażenie sprawiala „Jaga”, miała ona jednak tylko 11 zawodników, co przy wysokiej temperaturze na pewno mało wpływ na gre.

WISŁOKA CHICAGO – SZYMANSKI 7-0 (3-0)
Bramki: Jarek Cnota 3, Kamil Kaczówka 2, Wojtek Kania, Krzysztof Strzałka.
Wisloka mia17 zawodnik do gry, Szymański 13, ale nie było to przyczyną klęski zespołu Piotra Kamysza. Wisłoka z meczu na mecz gra coraz lepiej. Jedną z bramek zdobył prezes klubu Krzysztof Strzałka. Uszczęśliwiony zdjął koszulkę, za co otrzymał… żółtą kartke.

CZARNI JASŁO – CHAMPIONS 3-0, walkower

1. Czarni Jasło      12     31     44-9
2. Polonez        12     28    42-19
3. Dabrovia       12     20    33-15
4. Jagiellonia      12     17    22-27
5. Igloopo        l 12     15     24-30
6. Wisłoka           5    9     12-20
7. Hetman           12    6    19-35