Wisła nie obroniła tytułu

Piłkarze Wisły uczestniczyli w sobotę w tzw. „chicagowskim World Ciup”. W którym bronili tytułu sprzed roku. Po efektownych wygranych grupowych i półfinale, w pojedynku o tytuł przegrali jednak z Connection, zajmując ostatecznie drugie miejsce.
Oto wyniki grupowe Wisły:

Z Armenią 2-0., Iranem 2-0, Arabią Saudyjską 7-0. W półfinale Wisla pokonała USA 5-0, w finale uległa Connection  w rzutach karnych 6-7. Do przerwy wiślacy przegrywali 1-4, później zdołali wyrównać, ale w karnych lepsi okazali się rywale.Z Armenią 2-0., Iranem 2-0, Arabią Saudyjską 7-0. W półfinale Wisla pokonała USA 5-0, w finale uległa Connection  w rzutach karnych 6-7. Do przerwy wiślacy przegrywali 1-4, później zdołali wyrównać, ale w karnych lepsi okazali się rywale.