Przed nami kolejny weekend, tym razem walczą tylko siatkarze w Polonijnej Lidze Siatkówki.

(IV kolejka sezonu 2015/2016)

Homies VBC – Hopses, godz. 11.30 a.m.
PLS Chicago – DKM, godz. 12.30 p.m..
Zahid UA – MMA, godz. 1.30 p.m,. – wszystkie spotkania w sali Franklin Park District, skrzyż. W. Belmont Ave & N. 25 Ave
Po trzech kolejkach na czele MMA z dwoma wygranymi, jedną porażką i dorobkiem 7 pkt przed DKM  – także dwa zwycięstwa i jedna porażka, ale tylko  6  pkt oraz PSL Chicago i Homies VBC – oba po 5 pkt.
W tej lidze za zwycięstwo w setach 2-0 przyznaje się trzy punkty; za wygraną  setach 2-1 – dwa punkty i za porażkę 1-2  – 1 pkt,
Tytułu broni Homies VBC, który w lutym tego roku, w kończącym poprzedni senon  finale play off pokonał  DKM 3-2. Wcześniej, sezon regularny na pierwszym miejscu zakończył AAC Eagles, który w tym sezonie występuje po nazwą PLS Chicago, ale w play off, który decyduje o tytule mistrza i końcowym ukła-dzie miejsc  1-4, zajął dopiero trzecie miejsce,
Obecny senon rozgrywany jest z świąteczno-noworoczną przerwą. Po szóstej kolejce 13 grudnia nastąpi przerwa do 10 stycznia, po czym rozegrane zostaną cztery ostatnie kolejki. Półfinały play off w dniach 7 i 14 lutego , a finały o I i III miejsce – w niedzielę 21 lutego.