Wisłoka rozpoczęła fazę play offs w UPSL od zwycięstwa nad Round Lake Evolutiom. Oto relacja trenera Marcina Szmuca.
WISŁOKA CHICAGO – ROUND LAKE EVOLUTION 4-2 (2-1)
Bramki: Knap 45’ 47 min, Piechota 60’ 88’ min
– Po dobrej grze wygrywamy bardzo ciężki mecz.
Drużyna po raz kolejny pokazała charakter, walkę, zaangażowanie i determinację. Po straconej bramce w początkowej fazie meczu, potrafiliśmy się podnieść i odnieść zwycięstwo.
Brawo drużyna, brawo kibice!
Od dziś akcja finał.
