Udany początek Wisłoki w play offs

Wisłoka rozpoczęła fazę play offs w UPSL od zwycięstwa nad Round Lake Evolutiom. Oto relacja trenera Marcina Szmuca.

WISŁOKA CHICAGO  –  ROUND LAKE EVOLUTION 4-2 (2-1)

Bramki: Knap 45’ 47 min, Piechota 60’ 88’ min

– Po dobrej grze wygrywamy bardzo ciężki mecz.
Drużyna po raz kolejny pokazała charakter,  walkę, zaangażowanie i determinację. Po straconej bramce w początkowej fazie meczu, potrafiliśmy się podnieść i odnieść zwycięstwo.

Brawo drużyna, brawo kibice!
Od dziś akcja finał.