Udany początek Handymen w letniej lidze

Od zwycięstwa rozpoczęli letnią ligę hokeiści Handymen. Oto relacja grającego menagera Piotra Jelenia.
– Po trzech tygodniach przerwy wróciliśmy na taflę lodową w rozgrywkach letniej ligi RMAHL over 40. Do zespołu dołączyło kilku nowych zawodników, kolejnych dołączy do nas w następnym tygodniu
Choć nie przeprowadziliśmy wspólnego treningu przed wznowieniem rozgrywek, to zawsze pierwszy mecz w nowym składzie personalnym jest pewną niewiadomą. Już w pierwszej kolejce mieliśmy kłopoty kadrowe – choroby, spóźnione powroty do Chicago z wakacji i w rezultacie wystąpiliśmy tylko w dziewięciu osobowym składzie. Na pewno cieszy powrót do bramki Witolda Bankosza po paru tygodniach przerwy.
Meczu zaczęliśmy jak zawsze z wysokiego C i po 4 min prowadziliśmy 2-0. W pierwszej tercji bramkarz przeciwnika został przez nas wystawiony na próbę pokazania swoich umiejętności, broniąc 19 naszych strzałów, podczas gdy przeciwnikowi uało się odpowiedzieć tylko 3 strzałami
Drugą tercję zaczynamy od zdobycia bramki już w 20. Sek. i wciąż kontrolujemy przebieg spotkania, które toczy się w tercji obronnej przeciwnika. Nasze zwycięstwo mogło być bardziej okazałe, ale podobnie jak w sezonie zimowym, nadal cierpimy na brak skuteczności.