Eagles w finale Strefy Midwest

Eagles awansował do niedzielnego finału US Amateur Cup Strefy Midwest pomimo porażki w ostatnim spotkaniu grupowym   z Madison 56ers. Do końcowej klasyfikacji grupy liczono tylko wyniki pomiędzy trzema najlepszymi zespołami. Nie zaliczano natomiast rezultatów pierwszej trójki z najsłabszym zespołem – Indianą SC< która przegrała wszystkie swoje mocze. Niezależnie od sposobu liczenia, Eagles i tak zajął pierwsze miejsce. Poniżej podaję dwie tabele, obliczane na dwa rożne sposoby.EAGLES – FC INDIANA 6-1 (2-1)
Bramki: Math Kochanowski 3, Kuba Piotrowski, Jose Servantes, Adrian Skital.
W pierwszym meczu finału Strefy Midwest, rozegranym w piątkowe popołudnie, Eagles  pewnie pokonał pierwszą przeszkodę, wygrywając z FC  Indiana 6-1.
Wprawdzie pierwszą bramkę zdobyli rywale, ale niebawem Kochanowski pięknym uderzeniem głową wyrównał na 1-1, a  jeszcze przed przerwą padła druga bramka dla naszego zespołu. Jeśli pierwsza połowa toczyła się przy nieznacznej przewadze „orłów”, to druga odsłona to już  wyraźna dominacja Eagles.  Padły dalsze bramki , a trener Robert Juszczyk wpuścił wielu zastępców (można wymieniać siedmiu  zawodników), by dać odpocząć najlepszym przed sobotnimi spotkaniami.
W Eagles wystąpił wypożyczony z Polonii Kuba Piotrowski i spisał się bardzo dobrze. Natomiast drugi z wypożyczonych – bramkarz Marek Łoś  spędził cały mecz na ławce rezerwowych.
W innym meczu grupy, w której występuje Eagles: Madison 56ers –  Croatia Cleveland – 0-3.

EAGLES – CROATIA CLEVELAND 4-0 (3-0)
Bramki: Mike Kapusta, Micha  Kochanowski, Sebastian Skital, Kaml Szczepański.
Kolejne, pewne zwycięstwo Eagles. Tym razem z wypożyczonych zawodników bronił Marek Łoś i spisywał się w bramce bardzo dobrze.
W inny meczu tej grupy:  Madison 56ers – Indiana SC 3-1.
EAGLES – MADISON 56ers 3-5 (0-3)
Bramki: Dawid Otachel 3 (w tym dwie z rzutów karnych)
– ‘Ten mecz nie wyszedł nam tak, jak to planowaliśmy” – powiedział trener ROBERT JUSZCZYK. – Zanim się zorganizowaliśmy, było już 0-3. Poza tym z powodu kontuzji doznanych w porannym spotkaniu nie wystąpili Kolasiński i Policht. W spotkaniu z Madison 55ers zanotowaliśmy dalsze urazy naszych zawodników. W sumie sześciu chłopców nam się „rozsypało”. Trudno powiedzieć, czy będą zdolni do gry w jutrzejszym finale, który rozpocznie się o godz. 1 p.m”.
W drugim meczu grupy: Croatia Cleveland – FC  Indiana 9-2.