Tym razem Sędziowie lepsi…

Sędziowie zrewanżowali się Działaczom Lowell Foods Liga Podhalańska za ub. roczną porażkę 5-6. Tym razem oni okazali się lepsi,wygrywając 7-6. Pojedynek był wyrównany , ale cały czas różnicą jednej braki prowadzili Sędziowie. Spotkanie zaczęło się na ośnieżonej murawie, ale w miarę jego trwania spod śniegu ukazywała się trawa. Tak więc warunki do gry były całkiem dobre. Gwiazdą zespołu Sędziów był Krystian Sroka, na co dzień zawodnik Odrowąża, jeden  z naszych najmłodszych sędziów.

201811189512482095Film4-1Obie drużyny po zakonczeniu spotkania

DZIAŁACZE – SĘDZIOWIE 6-7
Bramki: Piotr Rabiański 2, Tomasz Grela, Bogdan Mulica,  Paweł Dziwisz, Mateusz Mulica – Krystian Sroka 5,  Marek Zacios, Adam Sobieraj

DZIAŁACZE; Kuba Sidor – Tomek Grela, Marek Krawczyk, Marek Bryja, Andrzej Petuch, Piotr Rabiański, Franek Gil, Bogdan Mulica, Paweł Dziwisz, Arturo Martinez, Mateusz Mulica, Stefan Muard, Arek Pakos (w II połowie)

SĘDZIOWIE: Andrzej Milon – Alex Pakos (w I połowie), Marek Kluever, Arek Pugacewicz Mariusz Knapik, Łaksz Sroka, Krystian Sroka, Michał Wieleba, Adam Sobieraj, Greg Gruba, Stanley Bryja, Stanley Miętus
Spotkanie poprowadzili: jako główny – Maciej Telus,  a na liniach –   Karolina Grela i Andre Balladares.
Po spotkaniu organizator – kierownictwo Ligi Podhalańskiej zaprosiło do wnętrza obiektu Serbów  na poczęstunek, który przygotowała żona prezesa  Ligi – Bernatka Grela. Na jej ręce podziękowania wraz z kwiatami złożyli Sę-dziowie.
Niestety, z braku chętnych do gry,  nie doszło do skutku zapowiadane drugie spotkanie – Orawa kontra Orawa.
Tak wiec to już definitywny koniec przygody z otwartą murawą. Teraz przenosi-my się do hal, a jako pierwsza z dużych lig rozpocznie halowy sezon Europa League, już za tydzień.
201811189511160095Film4Przed rozpoczeciem gry lekko ośnieżóna murawa

201811189511161795Film42018-11-18-15-31-13-1Staszek Mietu kontra Franek Galik…

2018-11-18-15-32-21-1-12018-11-18-15-32-59-12018-11-18-15-33-10-1Pewnie będzie bramka?

2018-11-18-13-25-23-1201811189511120295Film4Dwaj prezesi – Zdzisłąw Kujawa i Tomek Grela,  obaj zadowoleni…