Tym razem Podhale Old Boys lepsi…

Drugi, pożegnalny występ zespołu oPodhale Oldb Boys Nowy Targ z Podhalem Chicago zakończył się wygraną gości 9-7 (2-2, 2-3, 5-2). Spotkanie miało wyrównany przebieg, w końcówce przy stanie 8-7 dla Old Boys gospodarze wycofali bramkarza, dążąc do wyrównania. Nie udało się, krążek przechwycili rywale i posłali do pustej bramki.
Zespół Podhala Chicago miał tym razem nadmiar zawodników. Z uwagi na charytatywny charakter spotkania, nie grano jednak trzema najlepszymi piątkami, a dano pograć wszystkim. To także zaważyło na porażce.
Bramki dla Podhala Chicago zdobyli: Michał Chudoba 4, Ryszard Tyrała 2, Mateusz Bryniarski.

Spotkanie cieszyło się dużym powodzeniem, na trybunie lodowiska w Oak Lawn zebrało się ok.1200 widzów. W przerwach między tercjami były występy sióstr Pauliny i Gabrysi Drążek, a także dla pań trafienia z niebieskiej linii do pustej bramki i inne atrakcje. Oczywiście zbierano pieniądze dla zmagającego się z ciężką choroba hokeisty Podhala i reprezentanta Polski Roberta Bieli.
Kończy się 2-tygodnowy pobyt zespołu Podhale Old Boys w Ameryce, Goście rozegrali dwa spotkania – najpierw przegrali z Polonią Chicago 4-7.a  w sobotę pokonali Podhale Chicago 9-7. Podczas pobytu zwiedzili USA (m. In. Niagara, Las Vegas) , a także spotkali się z rodzinami. W poniedziałkowy wieczór pożegnanie w restauracji Szarotka, a we wtorek powrót do  Polski.