Tylko jeden mecz…

Z pięciu naszych zespołów, występujących w Premier Scocer League pewnie wygrała Błyskawica B, która nadal okupuje drugie miejsce ze stratą 2 punktów do lidera –  FC Bodrost (także wygrał w niedzielę), ale ma  dwa mecze mniej rozegrane. Spotkanie Błyskawicy A w Major Division zostało przełożone na najbliższą środę.
Nie doszły do skutku spotkania w over—30 Division Red –  Wisły z Chicago Celtic i Igloopolu z Vikings. Na prośbę rywali, którzy mieli poronlemy ze zmontowaniem składów, oba te spotkania w zostały przełożone. Natomiast w spotkaniu Tarnovii z Balcan FC nasz zespół, przegrywając do przerwy 0-4, nie wyszedł na boisko na druga cześć gry, ponieważ mkal gyko osmiu zawodnkikow do gry. Wolał więc walkower 0-3 od możliwej dwucyfrowej klęski.

Open Division
BŁYSKAWICA B – TRI COLORII 5-2 (1-0)
Bramki: Michał Walaszek 3, Hubert Szela, Arek Kozioł
Pewna wygrana Błyskawicy B. – Gdyby było więcej dyscypliny w grze, bramek powinno paść więcej – podsumował menedżer zespołu – Wojtek Woźniak.’
Był to ostatni przed odejściem na jesień do college występ czołowego strzelca Michała Walaszka. Do zespołów college odchodzą także m. in,  Alex Kozioł,. Artur Kielar i Michał Banaś. Tym niemniej chęć gry w zespole wyraziło klku nastolatków z zespołu PNA.

Over-30 Division Red

TARNOVA – BALCAN FC 0-3, walkower
Tydzień temu było na meczu sporo zawodników i zapowiadało się, że być może skończą się kłopoty kadrowe Tarnovii. Niestety w sobote na mecz z Balcan zgłosiło się tylko ośmiu piłkarzy. Kiedy do przerwy Tarnovia przegrywał już 4-0, na drugą połowę już nie wyszła do gry.

WISŁA –  CHICAGO CELTIC – przełożony na środę 9 września, na Fiver Rd

IGLOOPOL – VIKINGS – przełożony na prośbę Vikings (problemy ze składem, było tylko czterech zawodników). Ale czy w tej sytuacji nie powinien być walkower?