Tylko Eagles i Podhale wygrały w lidze oldboyów

Tylko Eagles w kat. over-30 i Podhale w over-40 Divsion wygrały swoje spotkania w kolejnej rundzie spotkań w Il. Metropolitan A.H. Soccer League. Blisko wygrania były także Błyskawica North i Eagles over-40, które straciły bframki w końcowych minutach swoich spotkań.
W niedzielę rozpoczęły rozgrywki także  drużyn w kat, over-50, a tam mamy Royal-Wawel (mistrz ostatnich sezonu)  oraz Eagles.
SZYMAŃSKI – SCHWABEN 4-6 (1-3)
Bramki: Jacek Hickiewicz 2, Misza Ivankiv 2
Zabrakło w zespole Szymańskiego Piotra Kamysza i Grzegorza Niedojadły, słabiej tym razem wypadł bramkarz Janusz Bosowski. Misza Ivankiv przyjechał na ostatnie 35 minut, ale w tym czasie zdążył strzelić dwie bramki. Szymański  cały czas „gonił wynik”, ale nie dał rady. Było to ciekawe, stojące na dobrym poziomie spotkanie.
BŁYSKAWICEA NORTH – LITHS 2-4 (0-0)
Bramki: Roman Witecki, Janusz Chmielewski
Jeszcze na 12 min. przed końcem Błyskawica prowadziła 2-1, ale w ostatnich minutach straciła trzy bramki. Przełomowym momentem była czerwona kartka dla Rafała Greli. Wtedy właśnie Litwini przycisnęli i najpierw wyrównali , następnie zdobyli trzecią bramkę, zaś ostatni gol był już konsekwencja odkrycia się Błyskawicy.  Szkoda straconej szansy, bo mecz był absolutnie do wygrania.  Roman Witecki z powodzeniem mógł zaliczyć „hat-trick”, a piłka po strzale Rafała Greli wylądowała na słupku.
GREEN-WHITE – EAGLES 1-6 (0-2)
Bramki: Sebastian Grosman 2 (w 7 i 25 min), Łukasz Szturma 2 ( 76 i 79 min), Tomek Wrotoń (59 mn)  i Robert Juszczyk (72 mn.)
Eagles miał komplet 18 zawodników, nikogo nie brakowało i w tej sytuacji Green-Whie nie miał wiele do powiedzenia. Grali wszyscy – były sytuacje, że równocześnie zmieniało się aż sześciu zawodników.

EAGLES – LITHS 2-2 (0-1)
Wprawdzie pierwszą bramkę zdobyli Litwini, ale później długo utrzymywał się wynik 2-1 dla Eagles. Dopiero na cztery minuty przed końcem Liths wyrównał. Po rzucie rożnym piłka trafiła na głowę jednego z zawodników rywali, a następnie wylądowała w samym „okienku” bramki Eagles. Można więc powiedzieć, że był to pechowy remis Eagles.
PODHALE – WINGS 5-1 (2-1)
Bramki: Jurek Siwiec 2, Bogdan Szaflarski, Stanisław  Zięba, Wojtek Stachoń
Pewne zwycięstwo Podhala, które cały czas dominowało. Jedyna stracona bramka  – przypadkowa.
RAMS – CRACOVIA 2-0 (1-0)
Cracovia miała tylko 10. zawodników do gry, więc po przerwie  zabrakło sil. A trzeba pamiętać, że to właściwie już zespół over-48.
OLYMPIAKOS  – CALISIA 0-0
Pomimo dużej przewagi w polu, Calisia nie zdołała strzelić bramki i w efekcie musiała zadowolić się podziałem punktów. Zabrakło szczęścia  w wielu sytuacjach podbramkowych.