Tylko Eagles Hickory Hills zagra o I miejsce

Druga faza rozgrywek play off w Miro’s Indoor Soccer League nie była dla nas specjalne udana. Nasze zespoły w kat. open przegrały i pozostaje im już tylko pojedynek  o III mijsce. Spotkają się w nim Bacówka z Podwórkiem. W over-35 oba zespoły Eagles wygtały – z tej sytuacji Eagles Hic-kory Hils powalczy w fiale play off o I miejsce, a Eagles Palos Hills o piąte miejsce. Przegrały Tygrysy.
Przypomnijmy  iż wcześniej, w zakończonym sezonie regularnym Tygrysy wygrały grupę red, a Eagles Hickory Hilla okazały się najlepsze w grupie blue  w kat.over-35.

Kat. open

PODWÓRKO – TFC 1-5
Nie było najgorzej, ale ta młoda meksykańska drużyna rządzi w MAX od czterech lat bez porażki. Grają na pamięć, są bardzo ruchliwi i grają  widowiskowo. .

BACÓWKA – LG CELTIC 6-7
Dawid Zarębczan tak ocenia to spotkanie:
– Przegrana z LG Celtic 6-5 na boisku było wyrównanie, LG Celtic wygrywał 3 – 0 później wyrów-naliśmy i przez chwilę nawet  prowadziliśmy 4-3, po czym rywale się znów obudzili, strzelając 2 bramki . W końcówce strzałem z naszej połowy bramkarza Celtic pokonał Rafał Groński, notując tym samym drugą bramkę w

Zdjecia – Marek Krawczyk

tym meczu. W ostatniej minucie meczu gra była bardzo zacięta i było trochę zamieszania w naszej obronie, co dało przeciwnikom szanse na pokonanie zasłoniętego bramkarza i ustaleniu  wyniku na 6-5. Ta bramka padła na 25 sek. przed końcem gry.
Brakowało w naszym zespole zgrania, nasze bramki nie padały z  akcji zespołowych. Gdyby tak było,  być może końcowy wynik wyglądały inaczej.