Trzecia wygrana Homies

Liderem w Polonijnej Lidze Siatkówki po trzech kolejkach pozostał Homies. Siatkarze tego zespołu wygrali po raz trzeci, chociaż w  pojedynku z PLS stracili pierwszy w tym sezonie set.  W trzeciej partii PLS przegrywał 1-5, później zdołał wyciągnąć na 13-13, ale ostatnie dwa punkty zdobył lider.
Amerykański team Luau, chociaż wystąpił w identycznym składzie jak w przegranym przed tygodniem pojedynku z Homies, tym razem, łatwo uporał się z Roookies. Najciekawszy był ostatni pojedynek dnia: DKM – Zahid. Zwłaszcza drugi set był zacięty, zakończony wygraną DKM dopiero „na przewagi”. Nadal bez wygranej pozostaje mistrz ligi – MMA, który okupuje ostatnią lokatę w tabeli.

6.    Rookies        3    3    3-5    0
W tabeli kolejno: ilość gier, punkty, stosunek setów i małych punktów. W tej lidze za wygraną 2-0 przyznaje się 3 pkt , za 2-1 – 2 punkty i  za porażkę 1-2 –  1 pkt