Tenisiści dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podczas dwudniowej tenisowej imprezy w Five Season Sport Club zbierano pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W okolicznościowym drużynowym turnieju uczestniczyło 32 zawodników. W silniejszej grupie A wygrała para: Robert Lerka, Zbyszek Znosko, którzy w finale pokonali Grzegorza Handzla i Marka Guzowskiego. W grupie B w finale Józef Słaby i Marek Ignatowski pokonali Józka Harmatę i Leszka Kocjana.

Z udziałem ok.  30 dzieci rozegrano także dwa turnieje – w „red ball top gun” najlepszy okazał się Max Schleder, a w „red ball” –   Kuba Pasielak. Nagrody dla dzieci ufundowała firma Head.
Przeprowadzono szereg licytacji dla WOŚP  – najwyżej, za 325 dol. „poszła” piłka z autografami tenisowych sław, przekazana organizatorom przez Marka Zacios.
Okolicznościowe koszulki dla uczestników turnieju sponsorowali – fitma Grzegorza Handzla i  Wojtek Dziewoński z firmy Vertex.
Po zakończeniu imprezy, w niedzielny wieczór organizator – Maciek Jóźwiak dostarczył do Copernicus Center, miejsca chicagowskiego finału WOŚP puszkę z zebranymi datkami.