Tenenbaum Law Group Open 2020

W sobote 26 września  odbyła się pierwsza cześć polonijnego turnieju tenisa stołowego Tenenbaum Law Group Open 2020. Głównym sponsorem turnieju była kancelaria adwokacka Tenenbaum Law Group. Turniej ten, podobnie jak poprzedni turniej, został podzielony na dwa dni. W sobotę na starcie stanęli  zawodnicy kategorii zaawansowanej, natomiast w przyszłą sobotę 3 października do stołów staną zawodnicy z kategorii średnio-zaawansowanej. W pierwszej części turnieju udział wzięło 20 zawodników.

Na najwyższym stopniu podium stanał Viktor Bedrichuk, który w finale wygrał z Michałem Wolskim. W meczu o trzecie miejsce Igor Falchuk pokonał Janusza Franeczka.

IMG_4955

NA zdjęciu od lewej:Wojciech Wolski, Michał Wolski, Viktor Bedrichuk, Igor Falchuk
***
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w turnieju. Słowa podziękowania należą się sponsorom tego turnieju kancelarii adwokackiej Tenenbaum Law Group pana Slavy Tenenbaum oraz firmie PolDoor pana Sławoja Ostowskiego. Również dziękuję Experior Table Tennis Club za pomoc w organizacji tego turnieju oraz polonijnej prasie, stacjom radiowym oraz mediom internetowym za pomoc medialną.