Tarnovia nie dała rady dziewiątce rywali

Komplet porażek doznały nasze zespoły w over-30 Diviison Red Premier Soccer Leagu.  Najbardziej szokująca jest klęska Tarnovii, która od sta-nu 1-1 grała przeciw Bułgarii z przewagą dwóch zawodników. A tymcza-sem to nie ona zdobyła kolejne bramki, a cztery celne trafienia zantowali osłabieni liczbowo Bułgarzy,
.Oto szczegóły

Over-30 Division Red

IGLOOPOL – TORINO S.C. 0-2 (0-0)
Pierwsze 20 minut do dominacja Igloopolu, ale nie udało się zdobyć bramki. Później mecz się wyrównał,  a w upalnej aurze więcej sił zachowali Meksykanie, którzy po prostu zabiegali naszych. W ostatnich minutach szanse na kontaktową bramkę miał Wojtek Lejman, ale jego strzał obronił bramkarz rywali.

BUŁGARIA FC – TARNOVIA 5-1 (0-1)
Bramka: Rafał Grela
Tarnovia do przerwy prowadziła 1-0, a była szansa i na 2-0. Kiedy po zmianie stron przy stanie 1-1 dwóch Bułgarów zobaczyło czrwone kartki, wydawało się ze sprawa zwycięzcy w tym meczu jest przesądzona. A tymczasem grający w 9-tkę Bułgarzy strzelili cztery kolejne bramki.
Tarnovia nie miała bramkarza, z konieczności w bramce wystąpił Arek Pugacewicz. W żadnym stopni nie tłumaczy to kompromitującej klęski.

CHICAGO CELTIC – WISŁA 5-4
Dosłownie w samej końcówce Wisła straciła piątą bramkę i tym samym zamiast remisu, doznała porażki.