Szósta wygrana Eagles over-30

Szóste zwycięstw zanotowali piłkarze Eagles over-30 w lidze old-boyów Metro. Tym razem pokonali Green-White 4-2. Tym samym podopieczni Roberta Juszczyka nadal stanowią zespól nr 1 w tej dywizji. Najtrudniejsze i chyba decydujące o mistrzostwie spotkanie rozegrają za tydzień z United Serbs. Serbowie ustępują liderowi prawdzie  o 6 pkt, ale maja jeden mecz mniej rozegrany.
Derby w over-40 Division pomiędzy Calisią i Cracovia wygrała nieznacznie Calisia. Był ti  dobry, szybki pojedynek.

Over-30 Division
EAGLES – GREEN-WHITE 4-3 (1-1)’
Bramki:  Kuba Piotrowski, Marek Golik, Dawid Otachel, Marek Se-rafin
W pierwszej połowie Green-White grał z wiatrem, i dość długo utrzymywał się wynik remisowy a Eagles pomimo dominacji nie mógł zdobyć prowadzenia, Dopiero udane posunięcie trenera Ro-berta Juszczyka, który wprowadził na boisko… Roberta Juszczyka sprawiłó, że zespół zaczął składniej grać i co najwaniejsze – trafgiać do siatki.

HELLENIC- CHICAGO FORCE  1-1 (1-0)

Bramka: Piotr Kiełbasa

Oba zespoły konczyly w niekomoletynych składach  – Chicago Force po czerwonej kartce Adama Plony i kontuzjiMarcina Aleksiejczuka (nie miał go kto zastąpić) – w dziewiatkę. Jedyną bramkę zdobył Piotr Kiełbasa  w pierwszej akcji druhiej połowy, tuż po wznowieniu gry.

Over-40 Division
CALISIA – CRACOVIA 3-2 (1-0)
Bramki: Arek Wałęga 2 (w tym jedna z rzutu karnego), Jaxcek Tyszka – Wiesław Soja, Jan Długopolski’’
Calisia cały czas prowadziła – 1-0, 2-0, 2-1, 3-1 i 3-2, Cracovia „goniła” wynik. Jak zwykle w derby, był to ciekawy pojedynek, nie-znacznie lepsza okazała się Calisia, chociaż i Cracovia miała szanse na co najmniej remis.

WISŁA – UNITED SERBS 2-4 (2-2)
Bramki: Darek Dyląg, Wacław Sagan
Fatalna skuteczność strzelecka przyczyną porażki. Wisła miała co najmniej 10 szans bramkowych, ale wykorzystała tylko dwie, a Serbowie na 6 sytuacji zamienili na bramki cztery