Świąteczny prezent hokeistów Handymen

Ostatnie przed Świętami spotkanie hokeistów Handymen zakończyło się ich pewną wygraną. Tym samym przekazali swoim sympatykom świąteczny upominek.
.
Oto relacja menagera Piotra Jelenia.
O pierwszej tercji można powiedzieć tylko tyle że ją przespaliśmy. Pomimo pewnej przewagi przegraliśmy ją 0-1.. Na początku drugiej jeszcze mecz miał w miarę przebieg wyrównany, ale w przeciągu minuty zdobywamy dwie bramki a po kolejnych 2 minutach strzelamy trzecią bramkę. W efekcie wygrywamy tę tercję 3-0.
Trzecią tercję zaczynamy od zdobycia czwartej bramki, a kończymy cały mecz naszą wygraną 6-1
Oddaliśmy w tym meczu 32 strzały na bramkę przeciwnika, zdobyczą bramkową podzieliło się trzech zawodników.
W imieniu drużyny i własnym, chciałbym podziękować Pawłowi Bartusiakowi za upominki świąteczne.
Był to ostatni mecz w tym roku, po przerwie świąteczno-noworocznej wracamy na lód 9 stycznia

HANDYMEN – Beer Comets. 6-1 (0-1, 3-0, 3-0)

Bramki: Bogdan Kalata 2, Bartek Borowicz 2, Tomasz Rysz 2
***
We wtorek Handymen rozgromił Team Wizzo 9-0 (4-0, 2-0, 3-0)
Bramki: Jacek Smarduch 3, Daniel Sitnik 2, Jurek Boroń 2 , Bogdan Kalata, Bartek Borowicz