Świateczny prezent dla sympatyków Wisłoki

.Trzecie pod rząd zwyciestwo zanotowali w Wielką Sobotę piłkarze Wisloki, wygrywając w Gleen Ellyn z Chcoago Strikers 2-1 (2-0).Tym samym sprawili piękny świąteczny prezent swoim licznym sympatykom. Bramki zdobyli: Dawid Rawicki, Michał Piechota
Do przerwy prowadzenie 2-0. W drugiej połowie Strikers z kontry strzelają bramkę. Wisłoka ma jeszcze sporo sytuacji do podwyższenia wyniku, lecz znakomita dyspozycja bramkarza rywali uniemożliwiła to. . Cieszy trzecie zwycięstwo w trzecim spotkaniu. Wisłoka utrzymała pierwsze miejsce w Midwest Cnetral Division UPSL i pozpostaje jedynym zespołem bez straty punktu.

T

A oto relacja trenea Wojtka Piotrowskiego.
Wygrywamy po dobrym ale ciezkim meczu 2-1 z Chicago Strikers
1sza płowa stwarzamy sobie bardzo dobre sytuacje, po których powinno być minimum 4-0 I po meczu. Wykorzystujemy tylko dwie… 1-0 po pięknie rozegranym stałym fragmencie. Patryk Szatko wrzutka na długi słjupek Dawid Rawicki uderza glowa nie do obrony… 2-0 – doby odbiór Michała Piechoty w środku pola, podanie do Tomka Pranicy, który strzela w poprzeczkę, a Michal strzela do pustej bramki…
W końcówce chwila dekoncentracjii tracimy gola na 2-1.
W drugiej połowie znowu stwarzamy sytuacje, ale nic nie chce wpaść do bramki… Dobry mecz, ale sami narobilismy sobie problemow i było troche nerwowo. Chłopaki jednak pokazali doświadczenie i wygrywamy mecz, dopisujemy 3 punkty i skupiamy się na następnym meczu. Udany debiut Mateusza Ślęczki, byłego zawodnka Wisłoki Dębicy.

Zdrowych I Spokojnych ŚWIĄT dla wszystkich piłkarzy, trenerów, działaczy, sponsorów oraz kibiców chicagowskiej Wisłoki.