SuperPuchar dla Eagles over-30

Piłkarze Eagels over-30 w pojedynku o SuperPuchar tej Dywizji pokonali  w Oak Brook Polonez 3-1. Pierwsza połowa wyrównaną, obie strony stworzyły kilka okazji bramkowych. Prowadził Polonez po trafieniu  Łukasza Borysa, Jeszcze przed przerwa wyrownał na 1-1 Marcin Szmuc. W drugiej odsłonie wyraźna dominacja Eagles,  zwłaszcza od moment,u gdy za czerwoną kartkę boisko musiał opuścić  Łukasz Paśko. W tym okresie Eagles miał dwa rzuty karne. Najpierw przy stanie 2-1  jedenastke Essy obronił bramkarz Poloneza. Później, po faulu na Kubie Piotrowskim, kolejny rzut karny wykorzystał Paweł Otachel.
W sumie – jak na pierwszy występ na otwartym terenie obu zespołów – pojedynek był interesującym  widowiskiem.

EAGLES over-30 –  POLONEZ 3-1 (1-1)
Bramki:   Łukasz Pieniążek, Marcin Szmuc i Paweł Otachel z rzutu karnego – Łukasz Borys