Sukces S.C. Sockers FC Chicago Academy z siedmioma Polakami w składzie

Podczas minionego weekendu w Bradenton na Florydzie rozegranyu został National Academny Championship.; W kategorii under-17 wystapiło 32 zespołów, wśród nich chicagowski Sockeras FC Academy z siedmioma polskimi piłkarzami w składzie. Są nimi: bramkarze Sebastian Górecki i Dominik Tyka; obrońcy Daniel Firs i Daniel Hickiewicz; skrzydłowi Daniel Baran i Patryk Rojek oraz napastnik Matthew Zachemski.
Turmej w kategorii U-17 zakonczyl się sukcesem chicagowian, którzy w finale pokonali Cedar Stars Academy Bergen U17 z New Jersey 2-0. Ten pojedynek był dopełnieniem pięknej gry Sockers w całym turnieju. Bramki strzelili Patryk Rojek po indywidualnej akcji, oraz Daniel Baran po szybkim kontrataku. Zawodnik ten zasługuje na szczególną uwagę gdyż prawie w każdym meczu strzelił gola.
Wcześniej Sockers zanotowali dwa zwydcistwa i jeden remis w grupie.. W ćwierćfinale trafili na drużynę Solar SC U17 z Dallas, wygrywając 3-0 po bramce Daniela Barana w pierwszej połowie..Później drugie trafienie dołożył Matthew Zachemski i wynik ustaoił piękną bramką Daniel Hickiewicz.
Półfinał przeciwko Real Colorado 2006 Academy był zdecydowanie najtrudniejszym meczem w całym turnieju, jednak zespołowa akcja i trafienie Daniela Barana dały zasłużone zwycięstwo W ćwierćfinale Sockers FC trafili na drużynę Solar SC U17 z Dallas, TX, Po 45 minutach był wynik 1:0 dla Sockers Fc po bramce Daniela Barana.
Druga połowe zaczęli pewniej, drugie trafienie dołożył Matthew Zachemski i pięknego gola strzelił Daniel Hickiewicz.
Półfinał przeciwko Real Colorado 2006 Academy był zdecydowanie najtrudniejszym meczem w całym turnieju, jednak zespołowa akcja i trafienie Daniela Barana dało zasłużone zwycięstwo.
Finał przeciwko Cedar Stars Academy Bergen U17 z New Jersey był tylko dopełnieniem pięknej gry w całym turnieju. Bramki strzelili Patryk Rojek po indywidualnej akcji i. Daniel Baran strzelił po szybkim kontrataku. Zawodnik ten zasługuje na szczególną uwagę gdyż prawie w każdym meczu strzelił gola