Sparringi… sparringi

WARTA – HELLENIC UNITED 4-5 (2-2)
Bramki: Vanaria, Trojan Majer, Carlos  Mendoza, Amine Airaci
Warta miała 22 zawodników, wystawiła dwie jedenastki – pierwsza grała w pierwszej połowie, druga w drugiej . Warta prowadziła po 20 minutach 2-0, potem trzy bramki uzyskali rywale. Ostatnie dwie bramki Warta straciła w ostatnich minutach gry.  Pommo porażki prezes Warty Joe Teluch był zadowolony ze sparingu. Zabrakło bramkarza, a najlepszą okazję na zdobycie kolejnej bramki miał Atanachi Rom ,ale piłka po jego uderzeniu wylądowała na słupku.

EAGLES over-30 – Wisła over-40 5-4 (3-2)
Bramki: Sebastian Grosman 2, Bogdan Żurowski, Marek Serafin, Grzegorz  Korzeniowski – Marek Wiśniewski 2, Roman Witecki, Jerzy Skowronek
W Eagles zabrakło bramkarza (zastąpił go zawodnik z pola – Staszek Medvec), w Wiśle brakowało pięciu zawodników. Wynik hokejowy, bramek zresztą mogło paść jeszcze  więcej. W sumie był to udany sprawdzian dla obu zespołów.

ZAGŁĘBIE – RATUŁÓW 8-2  (3-1)
Bramki dla Zagłębia: Wiesław Ras 3, Łuaksz Borys 3, David Laverentz i samobójcza
Nareszcie w Zagłębiu byli zawodnicy na zmiany, skład się stabilizuje  i w tej sytuacji  bezproblemowe zwycięstwo nad jednym ze słabych zespołów Lowell Foods Liga Podhalańska.

WARTA – SCHWABEN  1-10
Bramka: Amine Airaci
Nieoczekiwane wysokiej klęski doznała Warta w kolejnym sparringu. Tym razem zagrała fatalnie.  Nie usprawiedliwia klęski  brak bramkarza i tylko trzech kontuzjowanych zawodników na zmiany. Wprawdzie przy stanie 1-1 Warta miała poprzeczkę (Airaci), a także słupek na koncie,, ale po utracie pięciu bramek przestała walczyć.