Russian Bears zdecydowane przewodzą

Po miesięcznej przerwie wznowiła rozgrywki Polonijna Liga Siatkówki. Niepokonany lider – Russian Bears wygrali kolejne spotkanie i umicnili się na czele tabeli. Spotkaniem kolejki był pojedynek wicelidera Vantage Law Firm z bardzo dobrze spisującymi się młodymi siatkarzami AAC Eagles.Przyniósł on iskierke nadziei drużynie AAC Eagles. Pomimo porażki w tie-braku z drużyną Vantage Law Firm 1-2 (25-23; 21-25; 13-15) biało-czerwone “orły” prezentują wysoki poziom. Ta młoda i bardzo ambitna drużyna od dwóch sezonów gra w playoff-ach i wszystko wskazuje na to, ze tegoroczni finałowi rywale będą musieli wzbić sięna wyżyny, aby ich pokonać .
Wciąż nie może się odnaleźć ubiegłoroczny zwycięzca ligi, drużyna Zaxid. Pomimo przebudowanego składu (trzech nowych zawodników) nie potrafiła wygrać seta ze świetnie spisującymi się Russian Bears 0-2  (19-25; 24-26) i w chwili obecnej zajmuja przedostatnia pozycje w tabeli.
Trzecie spotkanie dnia przyniosło zwycięstwo drużynie BH Volley, która pokonała w dwóch partiach Midwey Grinding Inv.  2-0 (25-18; 25-21). Midwey Grinmding Inc. nadal pozostaje  bez wygranej w tych rozgrywkach.