Russian Bears i Your Ad Here w finale

W pierwszym niedzielnym meczu rewanżowym  pólfinału Polonijnej Ligi Siatkówki Russian Bears ponownie pokonali McGrath Audi – 3-1 (25-23, 26-24, 21-25, 25-23). Spotkanie było zacięte. I chociaż po pierwszym secie w praktyce sprawa awansu byla przesądzona (McGrath Audi musieliby wygrać dalsze sety bardzo wysoko), walka trwała końca. Oba zespoły  nie odpuszczały, czego dowodem wygranie trzeciego seta przez McGrath Audi.

polfinal-ryssian-beas-z-gryRussian Bears w ataku – fragment rewanżowego półfinału “Niedźwiadków” z McGrath Audi                                                                                         Foto – Kamil Anyż
Bez większych emocji przebiegał drugi półfinał, w którym Your Ad Here gładko pokonali w trzech partiach Skyline 3-0 (25-13, 25-21, 25-12). Skyline z trudem skomplerowalo szóstkę, natomiast zwycięzcy  wystąpili w optymalnym zestawieniu.
Tak więc w finale piątej edycji rozgrywek Polonijnej Ligi Siatkówski spotkają się Russian Bears i Your Ad Here., natomiast o III miejsce walczyć będą: McGrath Audi i Skyline.
Spotkania finałowe rozegrane zostaną już w sobotę 27 lutego: o III miejsce o godz, 6.30 p.m., a o I miejsce o god.z 8.30 wieczorem  – oba mecze w sali District Franlklin Park.