Remis Podhala, wygrana Royal/Cracovii

Tylko dwa nasze zespoły w Il Metroplitan A.H. Soccer League mogą byc zadowolone z występów w ostatniej kolejki. Debiutujacy w rozgrywkach w over-40 Division zespół Podhala bezbramkowo zremisował z Green-White, a obroca tytułu  w over-48 Divsion Royal/Cracovia wygrał, chociaż z trudem, z Youths. Pozostałe nasze zespoły doznały porażek.
Oto szczegóły.

CONNECTION – CALISIA 2-1 (1-1)
Bramka: Mirek Zalesiński
Pechowa porażka Calisii.  W pierwszej połowie szereg niewykorzystanych sytuacji. Najlepszą miał Jarek Jastrzębski, który zamiast strzelać, zdecydował się na podanie i szansa przepadła. Druga połowa wyrównana, a w ostatniej minucie – może już rozluźnieni – zawodnicy Calisii dali sobie strzelić bramkę, która przesądziła o przegranej.

WISŁA – REPUBLIKA SRPSKA   3-5 (3-4)
Bramki: Marek Wiśniewski 2 (obie z rzutów karnych), Jarek Potapa
Wyrównany pojedynek, Wisła cały czas goniła  wynik – Serbowie zaskoczyli nasz zespół na początku gry i po 15 minutach prowadzili 2-0, później było 2-1, 3-1, 3-2, 4-2,4 -3 a ostatnia bramka padła w samej końcówce spotkania.

GREEN-WHITE – PODHALE 0-0.
Spotkanie miało przebieg wyrównany. Więcej sytuacji stworzyło jednak Podhale, jej zawodnicy nie wykorzystali pięciu znakomitych okazji do zdobycia bramek.  Wprawdzie Darek Molek zdobył dla Podhala bramkę, alenie została ona uznana z powodu spalonego.
EAGLES – pauzował

Over-48 Division
CONNECTION – VICTORIA 5-2 (1-0)
Bramki: Jerzy Siudyłą, Andrzej Postołowicz

YOUTHS – ROYAL/CRACOVIA 1-2 (1-0)
Bramki: Stanslav Medvec, Piotr Kosmala
Na fatalnym boisku piłkarze mistrza tej dywizji – Royal/Cracovii mieli sporo problemów z pokonanym Youths.

123_1_15Staszek Medvec zdobywa bramke na 1-1 dla Royal/Cracovii