Remis na szczycie

Pojedynek prowadzących w tabeli over-48 Division ligi odboyów Metro – Calisii i Connection zakończył się podziałem punktów. Było to niekorzystne dla lidera, bo przy prowadzeniu Calisii 1-0, Connection uzyskało wyrównującą bramkę, mając na placu gry… 12 zawodników!. Z tego powodu sędzia początkowo bramki nie uznał ,ale po protestach kibiców Connection i 10-minutowych targach zmienił decyzje. Drugi nasz zespół w tej dywizji – Royal/Cracovia wygrał z Wings.
Oto wyniki

Over-48
CALISIA – CONNECTION 1-1 (0-0)
Bramka: Radek Wawrzyniak z rzutu karnego
Bardzo  trudny, wyrównany pojedynek dwóch najlepszych zespołów w tej dywizji. Caliia prowadziła 1-0 z rzutu karnego , podyktowanego za faul na Arku Wałędze.  Connection wyrównało w niecodziennych okolicznościach.  Oto w pewnym momencie na boisku było 12 zawodników Connection, który wtedy właśnie zdobył bramkę. Sędzia początkowo jej nie unał, ale gdy na boisko wtargnęli kibice Connection, po trwających 10 minut targach, arbiter zmienił decyzję i zaliczył gola dla. Z przebiegu gry remis sprawiedliwy, chociaż gdyby nieprawidłowo zdobyta przez Connection bramka nie  została uznana, bliżej wygranej byłaby Calisia.

Poniżej kilka zdjęc z tego spotkania

20210926_13315120210926_13324520210926_13485920210926_133040                      Zdjęcia – Marek Krawczyk

ROYAL/CRACOVIA – WINGS 4-1 (2-1)
Bramki: Adam Rabiański, Słąwek Strzesak, Zdzisław Wawrzyńczyk. Darek Sobolewski
Nie był to łatwy mecz dla naszego zespołu. W  pierwszej połowie wpraw-dzie Royal/Cracovia był lepszy ,ale prowadził tylko różnicą jednej bramki. Po zmianie stron przeważał Wings i wyrównująca bramka  wisiała na wło-sku. Royal/Cracoia grał w tej połowie słabo, a dwie dalsze bramki zdobył    dopiero w samej końcówce meczu (85 i 87 min). W  sumie był to wyrównany pojedynek.