Remis Handymen B

Handymen B w czwartej kolejce spotkał się z dotychczasowym liderem tabeli drużyna Creeping Death. W porównaniu do zeszłego sezonu, wzmocniła ona swoją kadrę młodymi zawodnikami, dobrze jeżdżącymi na łyżwach .
Oto relacja menagera Piotra Jelenia.

– Zaczęliśmy spotkanie nie najlepiej, szybko tracą bramkę i oddając inicjatywę przeciwnikowi. Pomimo sytuacji jakie mieliśmy, w pierwszej tercji nie udało mam się zdobyć bramki.
Drugą tercję rozpoczynamy goniąc wynik i nawet w pewnym momencie doprowadzamy do stanu remisowego 2-2, lecz niestety tracimy trzecią bramkę i takim właśnie wynikiem kończy się ta tercja .
Kiedy w trzeciej tercji na tablicy widać było rezultat 3-5, chyba przeciwnik trochę nas zlekceważył, sądząc że jest już po meczu, ale nasze „granie do końca” doprowadziło do stanu remisowego 5-5 i takim wynikiem zakończyło się w regularnym czasie spotkanie.
Następuje pięciominutowa dogrywka, w której na około piętnastu sekund mamy „krążek meczowy”, ale nie udało nam się przechylić zwycięstwa na naszą korzyść i w rezultacie podziałem punktów kończy się to spotkanie

HANDYMEN B – CREPING DEATH 5-5 (0-2, 2-1, 3-3), OT(0-0)
Bramki: Tomek Rysz 3, Jurek Boron, Leszek Buda