Remis Błyskawicy pod balonem

Kolejną wygraną zanotował lider w Major Division – zespół Lechii/Romanii. W polonijnych derby pokonał Błyskwice u-23. Kolejny, bardzo słaby występ innego kandydata do tytułu – Czarnych Jasło, którzy dość szczęśliwie wygrali z Jagiellonią. Tylko remis innego faworyta rozgrywek – Błyskawicy z Legends. To spotkanie rozegrano w Indianie w hali…pod balonem. Było tam znacznie chłodniej niż na zewnątrz.  Kolejnej klęski doznała Unia z pojedynku z Torino. Zespół nie ma składu i prawdopodobnie nie przystąpi do wtorkowego pojedynką  w pucharze stanu z Czarnymi Jasło. Pierwszej porażki w sezonu doznał w First Divsion Polonez.
W over-30 Division Red Tarnovia przegrała z Balcan.
LECHIA/ROMANIA –  BŁyskawica U-23 2-1 (1-0)
Bramki: Mika z rzutu karnego i  Coslin – Artur Kielar z rzutu karnego
Ciekawy pojedynek. Kolejnego rzutu karnego dla Lechii nie wykorzystał Luciano. Zespół lidera po dwóch czerwonych kartkach kończył mecz w dziewiątkę,

BŁYSKAWICA – LEGENDS 2-2  (0-1)
Bramki: King, Mini
Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji – zwłaszcza po przerwie – i tylko remis Błyskawicy, która przegrywała już 0-2. Bramkę na 2-2 uzyskał uderzeniem z rzutu wolnego Mini.

CZARNI JASŁO – JAGIELLONIA 1-0 (0-0)
Bramka: Julian Rączka
Koleny, bardzo słaby mecz Czarnych i ich szczesliwa wygrana. Zbraklo kontuzjowanego bramkarza Piotra Hachaja  – w pierwzej połowie bronił Piotr Śliwa, po zmianie stron –  Łukasz Piemiżzek. Jabiellomia w pierwszej części mogła prowadzić nawet 3-0 bowiem sytuajci sam na sam nie wykorzystai Konrad Ślęczka i Łuaksz Borys. „Jaga“ kończyła mecz w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Jasiński.

Julian Rączka (ten sniady , wysoki) odbiera gratulacje za zdobycie bramki….jego matka Polka ojciec Meksykanin. Poniżj dalsze zdjęcia z meczu Czarnych Jasło z Jagiellonią

-Panie sedziny chyba najepsze do ogladania w tym meczu      Zdjęcia – Jacek Jówko

POLONEZ – THUNDER SPORT CLUB 1-2 (0-2)
Bramka: samobójcza
Pierwsza połowa w miare wyrównana, Thunder w tym czasietylko  trzy razy giościł pod bramką Poloneza, ale zdobył dwie bramki. Po zmianie stron zdechdowana przewaga Polneza, ale tylko kongtaktowa bramka. Na poziom gry wpłynął stan boiska, które nie powinno bhć dopuszczone do rozgrywania na nim jakichkolwiek spotkań,.
–    Na tak fatalnej nawierzchni jeszcze nigdy nie gralem – skwitował trener Wojtek Kapuścik

–    Over-30 Division Red
–    TARNOVIA – BALCAN 1-2 (0-1)
–    Bramka: Sławek Strzesak
–    Tylko 11. zawodników miał trener Jan Gieron, co odbiło się na postawie zespołu  w drugiej połowie. Tym niemniej szanse na wyrównanie były – nie wykorzystali ich m. in. Krzysztof Pytel i Robert Pudełko.