Puchar Jerzego Juraka dla Eagles under-10

Coroczny turniej piłkarski o Puchar Jerzego Juraka w kategorii under 10 wygrała drużyna AAC Eagles Chicago z kompletem zwycięstw. Drugie miejsce zajęła drużyna z południowej strony miasta Eagles Hickory Hills, która zwyciężyła Wisłe 5-3, oraz przegrala  z AAC Eagles. Trzecie miejsce zajęła Wisła Chicago. Turniej był jedna z atrakcji pikniku zorganizowanego przez Polskie Radio 1030  AM w Obozie PNA w Yorkville. Wszyscy pilkarze otrzymali medale oraz pamiątkowe plakietki.
Oto wyniki:

Eagles – Wisla 4 -1
Eagles – Orzełki Hickory Hills 3-0
Orzełki Hickory Hils – Wisła 3-0
MVP turnieju został Marek Zmojdzin z Eagles.
Trenerem zwycięskiego zespołu Eagles jest znany dobrze w polonijnym środowisku piłkarskim – Tomek Drążek

Na zdjęciu zwycieski zespół Eagles u-10, a z tyłu jego trener Tomek Drążek w objęciach mistrzów boksu – Artura Szpilki i Andrzeja Fonfary