Puchar amatorski dla Eagles!

EAGLES – ADRIA 3-2 (2-2,1-1) po dogrywce
EAGLES: Piotr Śliwa – Napiórkowski, Darek Szwczyk, Marcin Pieniążek,  Paweł Policht, Dawid Otachel, Sebastian Skitall, Michał Kapusta, Mat Kochanowsk, Adran Skital, Rafal Popko; wchodzili – Jacek Lechowicz, Rafal Zalewski, Tomek Otachel, Kamil Szczepański, Krzysztof Gąsiorek, Łukasz Pieniązek.
Bramki Dawid Otachel 2, Pawel Policht,

Eagles zrewanżował się Adrii za dwie porażki w US Open Cup w poprzednim roku, jakich doznał z tym zespołem. Tym razem  w finale pucharu amatorskiego na szczeblu stanu okazał się lepszy. Mecz był zacięty i wyrównany, chociaż w końcówce Adria opadła z sił i dlatego zwycięstwo naszego zespołu jest zasłużone.
Adria prowadziła 1-0, ale po ładnej wymianie piłki pomiędzy Kochanowskim i Dawidem Otachelem, ten ostatni uzyskał wyrównującą bramkę. W drugiej odsłonie Eagles objął prowadzenie  po tym gdy Jacek Lechowicz wrzucił piłkę do środka, a Paweł Policht z pięciu metrów nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce. Na kilkanaście minut przed końcem Adrii udało się wyrównać.
W dogrywce sytuacje zmieniały się, oba zespoły miały szanse na bramkę. Ale tę jedną uzyskały „orły” – w 5 min drugiej części dogrywki pięknym uderzeniem  15 m popisał się  Dawid Otachel i wynik nie uległ już zmianie.
Finał Strefy Midwest US Amateur Cup z udziałem Eagles, rozegrany zostanie w czerwcu w Chicago.