Przerwany mecz Wisły over-40, Victoria gromi Eagles w over-48

W lidze oldboyów Metro ciekawie zapowiadające się spotkanie polonijnych ze-społów Eagles i Chicago Force zostało przełożone. W over-40 Division w innym pojedynku derby Eagles pokonał Cracovię. Fatalnie zachował się Darek Pawlik, co kosztowało jego zespół Wisłę over-40 walkower. Wreszcie w najstarszej, over-48 Division  Royal/Cracovia utrzymał prowadzenie w tabeli. Zwraca uwagę pogram Eagles, jaki sprawiła mu Victoria,  najmłodszy  stażem polonijny zespół w tej lidze. Victoria ma ambicje powalczenia o mistrzostwo tej dywizji.
Oto wyniki
Over-30 Division
Chicago Force – Eagles, godz. 5 p.m – przełożony

Over-40 Division
CRACOVIA – EAGLES 0-3 (0-1)
Bramki: Janusz Gurgul., Maros Havran, Robert Juszczyk
Eagles zaczął w dziesiątkę później dojechała jeszcze Renata i na tym się skoń-czyło. Długo utrzymywał się wynik 1-0, ostatecznie jednak pewna wygrana Ea-gles.

WISŁA –LITHS 0-3, walkower
Mecz trwał tylko 30 minut. Po tym, gdy Darek Pawlk kopnął piłkę w sędziego, ten przerwał spotkanie i będzie walkower dla Liths. W tym momencie Liths pro-wadził 3-1, a bramkę dla Wisly zdobył Marek Korniat.

Calisia – Schwaben, przełożony

Over-48 Division
VICTORIA – EAGLES 8-0 (5-0)
Bramki: Andrzej Ostołowicz 3, Jerzy Kociołek 2, Jacek Strąg, Zdzisław Wawrzyńczyk, Hector Guirola

ROYAL/CRACOVIA – HELLENIC 4-0 (3-0)
Bramki: Ryszard Pawula 2, Piotr Kosmala, Wiktor Sowacki