Przerwany mecz Champions…

Jak informuje mnie Waldemar Kjubiak, spotkanie  pomiędzy Champions a Romania zakończone zostało przed czasem !!!
przy stanie 9-5 dla Champions. Na mecz z Rumunami przyszło 16 zawodników i to był pierwszy sygnał, że Champions powalczą o 3 punkty.
Bardzo dobra frekwencja i pełna mobilizacja spowodowała, że już w pierwszych minutach osiągnęliśmy przewagę strzelając bramkę. Mecz toczył się pod nasze dyktando,a Rumuni ograniczali się do obrony i agresywnej oraz brutalnej gry, Przez pierwszą połowę otrzymywał się bezpieczny wynik dla nas z przewagą 1 lub 2 bramek. Niemoc Rumunów w dniu dzisiejszym coraz bardziej przeradzała  się w brutalne faule. Na około 7 min przed końcem na tablicy widniał wynik 9-5 dla nas i wtedy to jeden z zawodników Romania w sposób nie zrozumiały dla wszystkich podbiegł do Tomka Dunca i uderzył go w twarz. To bardzo niesportowe zachowanie zdecydowano o przerwaniu meczu przez sędziego. Chamstwo oraz brak klasy ze strony rumuńskiej jeszcze bardziej nas motywuje aby wcję nadchodzącym letnim sezonie jeszcze bardziej dać im lekcję gry w piłkę nożną. Będziemy mieli okazje im to udowodnić, ponieważ gramy w tej samej lidze, a na mecz z nimi będziemy zmotywowani na 110%!!!!!