Porażki Eagles i Podhala

Niestety nasi liderzy w sobotnich spotkaniach Il. Metropolitan A. H. Soccer League. Eagles przegral 1-4 ze Schwaben i stracił pozycję lidera. Szkoda, bowiem przy stanie 1-2  Fornalik nie wykorzystał 100 proc.sytuacji Podobnie znakomitą szansę miał Janusz Gurgul. Schwaben w ostanoch minutach spotkania z kontry zdobylo dwie dalsze bramki.
Natomiast w dywizji over-40 drugiej z rzędu porazki doznal lider – Podhale. Tm razem przegral z Rams 3-4. Tylko pierwsze 20 minut było dobre w wykonaniu Podhala, prowadziło ono 1-0, później jakoś gra przestała się kleić, a na dodatek przy stanie 1-2 Jerzy Siwiec nie wykorzystal rzutu karnego.
Pomimo porazki Podhale nadal na czele i ma jeszcze 2 punkty przewagi nad Concordią, która wygrala walkowerem ze Schwaben. Concordia ma jednak jeden mecz zalegly. Podhale może zostać mistrzem, ale musi wygrać ostatnie dwa mecze – ze Schwaben i Concordią.