Porażka Eagles w US Amateur Cup

Od niepowodzenia rozpoczęli piłkarze Eagles nowy sezon. W piątkowy wiczór przegrali w pucharze amatorskim z Schwaben  – rzutami karnymi po meczu i dogrywce zakończonej rezultatem 3-3.
.Eagles wystąpił w mieszanym składzie, znalazło się w nim aż sześciu młodych zawodników z AAC Eagles Soccer Academy.  Nic  nie zapowiadało niepowodzenia, Eagles trzykrotnie prowadził:  1-0, po bramce Kuby Gurgula; 2-1 –  po kolejnej  bramce Gurgula  i 3-2 – po trafieniu w dogrywce  Konrada Madeja. Schwaben wyrównało na 3-3 w ostatniej minucie dogrywki, a zarządzone ruty karne lepiej wykonywali Niemcy, wygrywając w szóstej serii jedenastek.

Eagles  na pewno był w tym spotkaniu lepszym. Miał więcej z gry, trzykrotnie prowadził. O porażce zadecydowały trzy błędy w obronie, które kończyły się kolejnymi traconymi bramkami..