Ponownie Artur Kurek

W ostatni weekend 4 i 5 czerwca w klubie tenisa stołowego Experior, odbył się turniej tenisa stołowego PolDoor Open 2022.  Do rywalizacji przystąpiło 62 zawodników. Rywalizowali oni w dwóch kategoriach. Kategoria średniozaawansowana rozegrała swój turniej w sobotę, natomiast zawodnicy z kategorii zaawansowanej przystąpili do rozgrywek w niedzielę.
W sobotnie popołudnie najlepszym zawodnikiem w kategorii średniozaawansowanej został Tshering Sherpa, który w finałowym meczu pokonał Erica To. Na najniższym stopniu podium stanęła Darya Tenenbaum, a tuż za podium uplasował się Veera Chandrika.

IMG_8483(2) kategoria sredniozaawansowana, od lewej: Darya Tenenbaum, Tshering Sherpa, Eric To

W grupie zaawansowanej zwyciężył Artur Kurek, który powtórzył sukces z poprzedniego roku. W finale po bardzo emocjonującym meczu pokonał Igora Falchuka. Trzecie miejsce przypadło w udziale Leonovi Li.

IMG_3368kat. zaawansowana – od lewej: Wojciech Wolski organizator, Igor Falchuk, Artur Kurek, Leon L
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w turnieju. Duże słowa podziękowania należą się naszemu sponsorowi panu Sławojowi Ostowskiemu z firmy PolDoor, który od lat zaangażowany jest w organizację i sponsorowanie tenisa stołowego w Chicago.