Ponad 100 uczestników w 11. edycji “Victory Cup”

Dopisała aura, dopisali uczestnicy dorocznej, już jedenastej edycji tenisowego turnieju Maćka Jóźwiaka  z ramienia Polish Tennis Associates – „Victory Cup”. Trzydniowy turniej zgromadził na starcie grubo ponad 100 uczestników. Turniej rozgrywano  w wielu kategoriach – począwszy od kilkuletnich maluchów, uczestników darmowej Kliniki Tenisowej, po rywalizację superseniorów, gdzie trzecie miejsce zajął – aż trudno uwierzyć – 79-letni Jan Kurek.

IMG_7425Grupa uczestników turnieju            Foto – Maciek Jóźwiak

Prosto z mistrzostw USA przyjechał na turniej Piotr Andrzejewski, który w najnowszym rankingu ogólnoamerykanskim w kategorii under-12 plasuje się na szóstej pozycji.
Wszyscy zwycięzcy otrzymali nowe rakiety tenisowe  YONEX.
* Debel Ojciec i Syn – Mitchel i Wacker Shelton pokonali parę: Adam i Konrad Kwiatkowscy;
,* Mikst – Jarek i Małgorzata Jaworscy pokonali parę: Teodora i DanielGier-dovsky;
* Dziewczynki under-14 – Nicole Zakrzewska;
* „Zielone piłki” under-10 – Brennon Klunket;
Wszyscy mistrzowie otrzymali ponadto okoliczościowe dresy.

Sponsorami tego udanego turnieju byli: MPD GROUP, Craftwood Doors & Windows, Delta City, Yonex, Zywiec

IMG_6257IMG_6345IMG_7051IMG_6776IMG_6318IMG_7359IMG_7363IMG_7385IMG_7583IMG_7524IMG_7607IMG_7614IMG_7818IMG_7826IMG_7838IMG_7867IMG_7879Zdjęcia – Maciek Jóźwiak